top of page

Умови акції ««Вершникам» на крила»

Зробити свій донат на банку monobank фонду від 250 гривень https://send.monobank.ua/jar/2nWr1gaMcj 

Кожна пожертва (донат) та які є кратними 250 грн., збільшують шанси на виграш. А саме, кількість шансів на участь у визначенні Переможця є кратними 250 грн., наприклад, якщо донат становить 250 грн., від дорівнює 1 (одному) шансу взяти участь у визначенні Переможця, якщо 1 000 грн. – 4 (чотирьом) шансам. Відповідно, чим більше сума донату кратна 250 грн., тим більше шансів взяти участь у визначенні Переможця, відповідно, і більше шансів бути визначеним Переможцем.
Відповідно для збільшення шансів бути визначеним Переможцем не потрібно робити багато донатів по 250 грн., можливим є зробити один донат, відповідно до розміру якого (кратність 250 грн), і буде визначена кількість шансів на участь для визначення Переможцем.

Якщо донат не з картки Моно необхідно в полі «Коментар» вказати контактний номер або пошту для зв’язку. 

Розіграш проводитиметься за допомогою рандомайзеру Моно. 

Період проведення акції: З 7 травня по 20 травня (23:59).
Розіграш буде у 2 етапи:
1) до 15 травня за період з 7 травня по 13 травня та 
2) до 22 травня за період з 14 травня по 20 травня  

Призовий фонд: 


Артефакти із фронту від РУБпАК «Вершники» 112-тої окремої бригади територіальної оборони - свічки у гільзах від гранатометних снарядів у кількості 14 штук. 
Розіграш 7 штук щотижня у період проведення акції. 


Доставка:
Після надання даних для відправки — відправляємо за рахунок отримувача (тільки в межах України, на підконтрольні території).

bottom of page